S.S.S

Firmanız hangi markaları üretiyor?

Üretimini yaptığımız ürün markalarımız Krater, D’oromiks, Lulu, Larajel ve Gatoşarlo’dur.  Bunun dışında ihracat yaptığımız ülkelerde talebe göre farklı ürün portföyüne sahibiz. Firmamızın marka ve ürün portföyü hakkında detaylı bilgiyi internet sitemizdeki MARKALARIMIZ bölümünde bulabilirsiniz.

Sponsorluk talebi için nereye başvurabilirim?

Sponsorluk taleplerinizi kurumsal.iliskiler@pstgida.com.tr e-mail adresine gönderebilirsiniz.

Şirketinizle ilgili duyurulardan nasıl haberdar olabilirim?

Duyurularımızı internet sitemizden BASIN BÜLTENLERİ başlığı altında takip edebileceğiniz gibi, kurumsal ve yatırımcı ilişkileri duyuruları için yine internet sitemizde yer alan İLETİŞİM FORMU’nu doldurarak duyuru listemize kaydolabilirsiniz.

Bayilik almak için ne yapmalıyım?

www.unipro.com.tr den ve Unipro’nun santral numarasından bayilik almak istediğiniz bölgenin sorumlusunu ve iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca Unipro Danışma Hattı’ndan da destek alabilirsiniz.

Krater’in işe alım politikaları nelerdir?

PST Pastacılık Gıda San. ve Tic. A.Ş. olarak ırk, renk, din, soy, yaş ve cinsiyet gibi hiçbir demografik bilgiye bakılmaksızın herkes için eşit iş fırsatları, şirketimizin personel alımındaki temel ilkesidir. Detaylı bilgi için internet sitemizin İNSAN KAYNAKLARI bölümünü inceleyebilirsiniz.

Krater’e nasıl iş başvurusunda bulunabilirim?

İlginiz için teşekkür ederiz. Lütfen internet sitemizde yer alan “İNSAN KAYNAKLARI” bölümünün altında bulunan “Bize Katılın” alt başlığına bakınız.