Yasal Uyarı ve Gizlilik

PST Pastacılık, Web sitesinin kullanırken herhangi bir öğe ya da hizmetin tedarik edilmesi, performansı ya da kullanılmasından ortaya çıkabilecek olan her türlü riskler, kâr kayıpları, zaman, para, veri, iletimde başarısızlık, hata/kasıtsız ihmal/kesinti/bozulma/gecikmelerden; bilgisayar virüsü, bilgisayar donanımınızı etkileyen virüs saldırıları, donanım, yazılım hasar ve zararları, kablo veya sistem hatası ya da iyi niyet kaybı da dâhil ve ancak bunlarla da sınırlı olmamak üzere herhangi bir zarar ya da özel, doğrudan, dolaylı ya da neticeden hâsıl olan zararlardan haberdar edilse dahi hiçbir biçimde sorumlu olmayacaktır.
PST pastacılık web sitesine internet üzerinden başka web sitelerinden gelen bağlantılar ve linklerden web sitesinde yer alan linkler ve bağlantılardan ulaşılan web sitelerinin içeriğinden ve sunumundan sorumlu tutulamaz. PST Pastacılık web sitesine gelirken kullanılan bağlantılar ve linklerin yer aldığı hiçbir internet sitesi hakkında görüş, bilgi veya destek sunmamaktadır. Her iki durumda da oluşabilecek doğrudan ya da dolaylı hasarlardan, mali kayıplar, bilgi veya sistem kaybı, işgücü kaybı veya iş faaliyetlerinin kesintiye uğraması vb.den PST Pastacılık sorumlu değildir. PST Pastacılık web sitesine bağlantılı diğer internet sitelerini ziyaret ettiğinizde sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.
PST Pastacılık web sitesi kullanıcıları tarafından girilen bilgi ve içerikleri önceden inceleme ve engelleme gibi bir yükümlülüğü ve sorumluluğu bulunmamaktadır, Öte yandan PST Pastacılık dilediği zaman kullanıcılar tarafından girilen her türlü bilgi ve içerikleri denetleme ve mazeret göstermeden siteden kaldırma hakkını saklı tutar.
PST Pastacılık, önceden haber vermeden bu yasal uyarıyı istediği zaman güncelleme, değiştirme ve kaldırma hakkını saklı tutar ve bundan dolayı web sitemizin kullanıcılar tarafından her ziyaret edilmesinde yasal uyarıyı denetlemek için bu sayfayı ziyaret etmesi kullanıcının sorumluluğundadır

İş bu Web sitesi, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yönetilir ve yorumlanır. Bu Sitenin kullanım koşulları ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir uyuşmazlık durumunda Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerli olup, İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
İşbu web sitesi Copyright © PST Pastacılık Gıda San.Ve Tic. A.Ş.’ ne aittir