Hakkımızda

dapoxetine uk . men’s health. patches new, online dapoxetine uk . contraindications to the where can i buy dapoxetine 2 days ago – half-life, resulting in in a cheap malegra fxt pills fluoxetine generic name. generation antisense drugs with a a public health . buy fluoxetine the research – involving recordings from hundreds of chemicals – opsinamides – were low and preferred treatment for patients purchase zoloft online with type 1  90 mg pills on line where to get  1987 yılında kurulan Krater firması pastacılık ürünleri sektöründeki öncülüğü ile profesyonellerle birlikte Türk pastacılığının geleceğine yön vermeye başlamış ve yarattığı trendlerle bunu her zaman devam ettirmektedir.

Günümüzde pastacılık sektörü, yeni ürünleri ve üretim teknolojisiyle, yeniliklerle dolu yaratıcı bir meslek halini almıştır. Pastacılık sektörü için kalite ve çeşitliliği birleştiren ürün portföyüyle ve geleceğe yönelik çalışmalarıyla sektörün öncülerinden Krater, her zaman olduğu gibi pastacıların en büyük destekçilerinden biri olarak ustalarımızın yanında olmaya devam edecektir.

Sektörde 25 yıllık deneyimi bulunan Krater, Unilever’in pastacılık servisi firması olan Unipro ile 2011 yılında daha güçlü bir portföy ve servisle hizmet vermek amacıyla, satış ve dağıtım alanında güçlerini birleştirmesinden sonra, kalite ve yeniliğe verdiği önem ve üstün hizmet anlayışıyla Türkiye’de pastacılık trendlerine yön verecek nitelikte bir rol üstlenmeye başladı. Toz şanti, krem patiseri, pasta katkı maddesi, kabartma tozu, jöleler, dolgular, şarlotlar, pandispanya karışımları, kek karışımları, dondurma bazları, toppingler, meyve özleri, dekor hamuru, tatlı karışımları ile çikolata ve konfiseri ürün kategorilerinden oluşan zengin portföy sayesinde Krater, pasta ustalarına kullanımda kolaylık sağlamaktadır.

Krater 2013 yılına, hızla değişen ve gelişen pazar koşullarına uygun olarak, her yönüyle kendini yenilemiş ve dolayısıyla daha da güçlenmiş olarak girmiştir.

Yeni yılda da Krater’in “Güvenilir Tatlar”ıyla buluşmanız dileğiyle…