Stratejimiz

Son yıllarda gerek pastacılık gerekse dondurmacılık ve çikolata ürünlerini kullanan sektörlerde hızlı bir değişim yaşandı. Krater bu süreçte profesyonellerin ve pasta ustalarının yanında olup değişen pastacılık şartlarına uyum sağlamaları için yeni ürünler ve çözümler sunarak sektörde ayakta kalmalarını sağladı.

Bu doğrultuda stratejimiz; pastacılık, dondurmacılık ve HORECA kanallarına zengin bir ürün yelpazesi sunarak yüksek standartta üretim teknolojilerine yatırım yapan, aynı zamanda sektörüne öncülük eden ve araştırma-geliştirme faaliyetlerine önem veren bir firma olarak müşteri odaklı, yaratıcı ve sorumlu bir hizmet anlayışını benimsemektir.

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını doğru anlamak ve onları sürekli yüksek düzeyde ve çok yönlü bir servis anlayışı ile zamanında yerine getirmek olan vizyonumuz doğrultusunda Unipro portföyünde profesyonel ve dinamik satış/dağıtım sistemimiz, profesyonel ve eğitimli çalışanlarımız ile üstün kalitedeki ürünlerimizden aldığımız güçle stratejimiz; pastacılık sektöründeki öncü konumumuzu sürdürmek ve Krater kimliğini profesyonellerin nezdinde “Güvenilir Tatlar”ın tartışmasız sembolü yapmaktır.

Bunları yaparken de her zaman olduğu gibi Krater, Türkiye genelinde pastacılık sektörünün gelişmesine katkıda bulunmaya devam edecektir.