Lojistik Hizmetimiz

Krater’in sizlere sunduğu geniş kapsamlı “Müşteri Servisi”nin en önemli unsurlarından birisi de kısaca “Dağıtım” olarak adlandırdığımız, siparişlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesini hedefleyen, lojistik operasyonudur. Dağıtım organizasyonumuzu oluşturan Unipro Distribütörleri, Türkiye genelindeki dağıtım bölgelerinde depolama faaliyetleri, dağıtım araç ve ekipleri ile sizlere üst düzeyde bir lojistik hizmeti verme gayreti içerisindedir.

Unipro her konuda olduğu gibi gerek dağıtım konusunda gerekse dağıtım süreci içerisinde ürün kalitesinin korunabilmesi gayesiyle belirli standartlar koymakta ve ancak bu standartlar tam olarak uygulandığında kusursuz bir hizmet verilebileceğini düşünmektedir. Bu nedenle de en modern üretim koşullarında ve kalite standartlarında üretilmiş ürünlerinin, detaylı kontrolleri sonrası fabrikadan çıkıp sizlere ulaşana kadar geçen süre içindeki her aşamasını denetlemektedir.

Kısacası amacımız, siparişlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak sizlere ulaşmasını sağlarken ürünlerimizin kalitesini olumsuz etkileyebilecek hiçbir koşula da müsamaha göstermemektir.