Üretim Tesisimiz

Temellerinin atıldığı günden itibaren faaliyetlerine artarak devam eden Krater’in pastacılık sektöründeki en büyük başarısı, tüm ürünlerinde kaliteli ve titiz hammadde seçimi ile doğallığını korumasından ileri gelmektedir. Bu doğal hammaddeler ile sektörüne zaman tasarrufu sağlayan Krater, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında iyi kalitede standart üretim garantisi sunmaktadır.

Avrupa Standartları’nda Yüksek Kalitede Üretim Prosesi Anlayışıyla Çalışmak.

Krater pastacılık ürünleri üretim tesislerimiz içerisinde tam ve yarı otomatik makinelerde, el değmeden, hijyen ve kalite prensipleriyle ambalajlarına dolum yapılarak tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Krater, tam donanıma sahip laboratuvar imkânları ile pastacılık malzemelerini hammaddesinden doluma kadar olan tüm üretim aşamalarında fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçirmektedir.

İnsan Sağlığını temel alan, Hijyenik standartlara sahip gıdaya uygun ambalajları kullanmak
Krater ürünlerinde kullanılan kova, şişe, kapak gibi tüm ambalaj malzemeleri kullanılmadan önce fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçirilmekte, Kalite Güvence Bölümü onayı ile üretimlerimizde kullanıma alınmaktadır.

PST Pastacılık Gıda San. ve Tic. A.Ş. fabrikasında ISO 9001:2008 ve ISO 22000:2005 kalite sistemlerini uygulamaktadır.