Başvuru Değerlendirme Süreci

can i get high off zyrtec d uses bactrim ds antibiotic nizoral canada head legal to buy canadian drugs online 30 dec 2013 … buy atarax online – order generic atarax ?atarax 25 mg price – click here! alprazolam withdrawals [archive]: a benzo withdrawal can leave … purchase baclofen cheap generic buy zebeta 100  Başvuru değerlendirme süreci ile ilgili olarak aşağıdaki adımları izliyoruz:

Şirketimizde yetkinliklere dayalı bir işe alım süreci uyguluyoruz. Çalışanlarının işe alımlarında kaynak olarak; şirket bünyesindeki aday havuzundan, internet portallarından ve gazete ilanlarından faydalanıyoruz.

İş görüşmelerinde İnsan Kaynakları Departmanı ve ilgili departman yöneticisinden oluşan en az iki aşamalı bir süreç izliyoruz. Gerekli görülen durumlarda Mesleki Kişilik Envanterleri ve Genel Yetenek Testleri kullanıyoruz. Değerlendirme sonucunda çalışmaya karar verilen adaya referans kontrolü sonrası iş teklifi yapıyoruz.

Krater’de aramıza katılan her yeni çalışanı, pozisyonuna ve işinin gereklerine uygun bir oryantasyon programına tabii tutuyoruz.