Kalite Yönetimi

Kalite, pastacılık ürünleri üreten şirketimizin temelidir. Yüksek kalite standartlarımız ile sağladığımız tüketici memnuniyeti pazarda öncü konuma ulaşmamızı sağlamıştır.
Gıdanın üretimi, muhafazası ve sunumu gibi birçok ayrıntıyı kapsayan kalite standartlarında temel nokta; gıdanın üretimini sağlayacak olan hammaddenin kalitesidir. Pastacılıkta ortaya çıkan ürün kadar ürünün içeriği, hammaddesi de büyük önem taşır. Kullanılan iyi malzeme ortaya çıkan ürünü daha da zenginleştirirken, önemsenmemiş küçük bir ayrıntı başarısızlığa neden olabilir.
Kalitenin pastacılık sektöründeki karşılığını doğru analiz eden Krater, pastacılık sektörünün istek ve ihtiyaçlarını maksimum standartlarda karşılamayı ilke edinmiştir. Kaliteli hammaddenin, kaliteli malzemelerle usta ellerde doğru işlendiğinde mükemmel sonuçlar vereceğini bilen Krater, bu amaçla ürettiği ürünleri pastacılık sektörüne sunmaktadır. Türkiye’de pastacılığın gelişmesi için yeni trendleri belirleyerek portföyüne katacağı yeni Krater ürünleriyle de sektörüne heyecan getirmeye devam edecektir.
Krater olarak müşterilerimize tüm ürünlerimizin standardını garanti ediyor ve bunun için gerekli en titiz kontrol sistemlerini kullanıyoruz.

Krater’de Hedef: Kalite, Kalite, Kalite…
Prensibimiz bir defada ve her zaman doğru yapmaktır. Hammadde alımından müşteriye ulaşana kadar, ürünümüzün kalitesinden biz sorumluyuz. Müşterimizin beklentisine uygun ürünü titizlikle üretir, tam ve zamanında yerine ulaştırırız. Biz fiyat ve kalite açısından değerli, kullanımı GÜVENİLİR ürünler sunmakta kararlıyız. Hatalara zamanında ve sistemli yaklaşmamızla kalite sistemimiz sürekli gelişmektedir. Bu nedenle, müşteri şikayetlerini inceleme ve tatmin edici yanıt verme hedefimizdeki çıtayı 2013 yılında yükselttik. Krater olarak pastacılık sektörüne dolayısıyla insanlığa hizmet etmekten gurur duyuyoruz.
Kalite = Müşteri Memnuniyeti
Gıda üretiminde kalitenin iki önemli ayağı vardır:

  1. Gıda Güvenliği: Tüketici mamullerimizden anında ya da çok sonra hiçbir şekilde zarar görmemelidir.
  2. Tüketici Memnuniyeti: Müşteri ödediği para karşılığında üründen beklediği sonucu almalıdır.

Krater’de kullanılan her madde, tüm dünyaca kabul görmüş, emniyetli ve kaliteli malzemelerden oluşur. Gerek üretim, gerek saklama ve gerekse ulaştırma aşamalarında kalite ve ürün güvenliğinden asla taviz vermeyiz. Ürünlerimiz, üretim sürecinde devamlı olarak sistemli bir şekilde kalite ve sağlık kontrolünden geçirilir. Sağlık ve kalite kontrollerimiz, üretim aşamasıyla sınırlı kalmaz. Saklama ve taşıma aşamalarında da belirli zaman aralıklarıyla teftiş yapılır. Gıda güvenliğine yönelik tüm olumsuzlukların önüne geçilir.
Biz hammaddenin alınışından, işlenip müşterinin eline geçmesine kadar, tüm aşamalarda en kalitelisini arıyoruz. Bunun için de teknolojiden sonuna kadar yararlanıyoruz. Bizce kalite, müşterinin aldığı üründen beklediği faydayı görmesidir. Fiyat, servis, siparişinin zamanında eline geçmesi ve kullandığında memnun kalması bunun içindedir. Biz müşterinin beklentisini, en iyi şekilde tespit etmek ve yerine getirmek için çalışıyoruz. Bu yüzden de sadece araştırma aşamasından yüzlerce deney, ölçün ve deneme üretimi Ar-Ge ve Kalite departmanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Yapılan tüm araştırmalar, en uygun şekilde hayata geçirilir ve en küçük bir şikâyetin dahi üzerine gidilerek mükemmele ulaşmak için adım atılır.
Tüm bu bilgiler çerçevesinde, bir ürünün üzerindeki Krater markası; onu güvenle tüketebileceğinizin, ilgili tüm yasal gerekliliklere uygunluğunun ve yüksek kalite standartlarına sahip olduğunun taahhüdüdür.