Pastacılık Eğitimleri

Unipro ile güçlerimizi birleştirdiğimizden bu yana “Krater Pastacılık Eğitimleri” ile Türk pastacılarına bilgilerimizi aktarıyoruz. Gerek pastacılık ürünleri gerekse sektörde hijyenin önemi hakkında seminerler düzenliyor, Türkiye’nin her noktasına ulaşmaya çalışıyoruz. Krater, yurtdışından getirdiği yabancı ustalarla ülkemizdeki pastacıların ufkunu genişletiyor. Eğitimli, sektör hakkında bilgi sahibi yeni pastacılar yetiştirebilmek için Krater çok önemli bir misyonu üstlenmiş durumda olduğunun farkında olarak bu misyonu devam ettirmek amacıyla sektöre katkıda bulunmaya devam edecektir.

Krater Eğitimleri sırasında mevcut bilgilerin pekiştirilmesinin yanında sektördeki son gelişmeler de pasta ustalarına aktarılıyor. Niyazi Çapraz, Menderes Özuzun ve Cavit Ersoy başta olmak üzere tüm pasta ustalarımız Türkiye’nin birçok ilinde pasta ustaları ve usta adayları için eğitim düzenliyor.

Bu eğitimleri gerçekleştiren ustalarımız, yurtdışındaki fuarlara katılarak pastacılıktaki yenilikler hakkında araştırmalar yapıp, değişik tarifler çıkartarak Türk pastacılarına bu yenilikleri ulaştırmaya çalışıyorlar.